
De route van de Natte Neuzen Trail Rosendael loopt door de landgoederen en bossen rondom kasteel Rosedael. Beheerders zijn Geldersch Landschap & Kasteelen, Staatsbosbeheer, Natuurmonumenten, de geërfden Zimmerman en de gemeenten Rozendaal en Rheden. In het park van kasteel Rosendael loop je langs schitterende beukenlanen, de sprengen van de Beekhuizensebeek en de befaamde schelpengalerij en theekoepel. Neem de tijd om al het schoons in je op te nemen:)
Minimaal 9km en maximaal 25km
Je loopt de NNT Rosendael volgens het principe Lusje meer of minder.
Er is een basisroute van 9km en er zijn 3 lussen waar je uit kunt kiezen:
Lus A is circa 3,5km
Lus B is circa 6,5km ( is ook als kleine lus B te lopen van bijna 3km)
Lus C is circa 6,5km waarvan een deel is uitgepijld tot een kleine lus C van ongeveer 3km.
Uitgepijlde route
Niet alles is deze keer op GPS of in z’n geheel uitgepijld. We hebben gekozen voor een tussenvorm.
Als je alle routes op GPS loopt kom je op een maximum van 25km
Loop je alleen de uitgepijlde basisroute dan is dat 9km.
Maar ook een deel van de ;lussen hebben we deze keer uitgepijld. Lus A van 3,5km is geheel uitgepijld en Lus C is opgesplitst in een lange lus die je alleen op GPS kunt lopen en een kleine lus die is uitgepijld.
Kun je of wil je dus niet op GPS lopen dan is de volledige uitgepijlde route maximaal 15km:)
Snuffeltrail & Kids Canitrail
De Snuffeltrail voor jonge nog onervaren canitrailers (hond en/of mens) is circa 5km. Deze route van de Snuffeltrail is ook opengesteld voor de Kids CaniTrail voor de jeugdige canitrailers vanaf 7 jaar mits deze onder begeleiding van een volwassene loopt.
Startlokatie: Bij Kasteel Rosendael, Rosendael 1, 6891 DA Rozendaal
Start: Deelnemers starten individueel om de minuut of in vooraf opgegeven groepjes.
Meer info volgt nog in de loop van de maand augustus.
Plaats een Reactie
Meepraten?Draag gerust bij!